Booklet k CD "Jednou nohou v ráji" už bohužel nemáme - tiskárna tehdy dodala sotva polovinu objednaného množství. Titulní stranu si nicméně můžete v dostatečném rozlišení a kvalitě stáhnout zde.

 

·  Uplynuly téměř dva roky od vystoupení v ústeckém Drumu. Pivo mezitím teklo proudem, řeči se vedly a nástroje v tichosti mumifikovaly. Teď je vše hotovo a připraveno - zombie se vrací mezi živé !!!

 

·  Nebudete tomu opět věřit, ale stránky kapely byly před měsícem zablokovány. Co se stalo? Stalo se to, že provider webzdarma.cz nám do záhlaví začal cpát zavirované reklamy a já, hloupý kapelník, jsem na to opakovaně upozornil, za což jsem byl po zásluze potrestán (haúúúúúú, za to může vlk). No, podnikl jsem jisté kroky a jest odblokováno. Pokud se na tyto stránky třesete ihned a něco Vám přesto nefachá, jděte přes IE, Linux nebo http://www.kristyna-doom.ic.cz - tam totiž debilové ještě nedosáhli. Vaše stále dýchající KIKINA.

 

·  Nebudete tomu věřit, ale dne 2. 6. máme společně se dvěma kapelami z Trutnova tu pochybnou čest definitivně uzavřít nadějný bar Drum, jenž v této formě a lokalitě již nemůže za normálních lidských podmínek pokračovat. Holt jsme městem "kultury a sportu" a podle toho to vypadá. Pokud budete mít čas a chuť, přijďte se rozloučit s dalším marným pokusem o eliminaci komerčních sraček v této bohy dojebané vesnici. Plakát samozřejmě přikládáme zde.

 

·  Oslava v Drumu dopadla nad očekávání dobře. Mrázci sice nedorazili - vidle do toho hodil Kocourův zaměstnavatel - ale Pussy Pumpers v improvizované sestavě  to napravili :o)  Dík všem za účast a fandění; report i fotky píchnu v nejbližší době do rubriky AKCE.

     

·  Od kapelníka (30.11.2011): A v prdeli je další rok... To to teda letí, co :o). Nicméně dobrá zpráva - v sobotu 3.12. 2011 opět zvedáme hledí ve společnosti kapely Arbeit (můj drahý Mrázek, vyšperkovaný ostrou děvou) a Zeleného vlka (jistě si vzpomínáte na frontmana mile děsivého schwarzpriesenského souboru Serekrev Řezyho, který se uklidnil do neklidných vod crossoveru). Začneme asi tak ve 20:30 - maminky a tatínkové v Kikině totiž musejí přesvědčit své vrhy že hají hají, a my ostatní budeme zatím zvučit a společensky konverzovat. Pozvánka na akci je k dispozici zde.

 

·  Od kapelníka (25.11.2010): Takže první akce rok po předchozím vzkazu je za námi... Moc děkuji Kopymu, že Kikinu konečně pozitivně nakopl. Z naší strany to sice nebyl žádný zázrak - po 23 měsících nicnedělání si každý ten svůj hnojíček vybere. Ovšem vynucený přídavek z publika nás fakt dostal :o) :o) o:) Pecka !!! Ale abych nebyl tak vážný - doneslo se mi, že během naší produkce navštívil klub Circus v Ústí nad Srabem i pan teplánek; jistě toho chabého hudebníka a ještě horšího zvukaře znáte (je vychrtlý, má zkažený zub a jeho morální kvality silně pokulhávají). Pokoušel se na baru přesvědčit lidi, že kytarista (tedy já) je nácek. Poté, co dosáhl naprostého nezájmu, odtáhl tam, kam patří - tedy do prdele. Linky na fotky  z koncertu jsou na vzkazníku.

 

·  Od kapelníka: Milí přátelé, zní to takřka neuvěřitelně až brutálně – v tomto roce kapela oslaví už 20 let své oficiální existence. Neplánujeme žádné monstrózní akce; spíše dáme přednost několika komorním koncertům s lidmi, kteří pro nás hodně znamenali, či znamenají. Sestava se oproti posledním rokům nezmění – jen na post druhého vokálu zřejmě nastoupí Honza Ježek (ex Torment Anatomy, resp. Svartskogen). Plyne z toho dvojí užitek: a) Kropáčková nebude nasraná, že jí tahám do kapely další konkurentku a za bé to hodně pomůže celkovému zvuku, což už jsme ostatně zkoušeli. V plném provozu bychom měli být od června, kdy Jindra konečně dorazí aspiranturu a jako čerstvý inteligent s námi začne komunikovat :o).

 

·  12. 1. 2008 - Stručné hodnocení uplynulé sezóny najdete v kapitole HISTORIE. Ostatní resty tak, jak to čas dovolí, postupně napravíme.

 

·  5. 1. 2008 - Od kapelníka: Jsa neustále bombardován dotazy na další osud Kikiny, odpovídám: Žijeme a  jsme rádi, že dýcháme dvakrát za minutu, ale i to přeci neznamená, že jsme to zapíchli. Holt každej nemá tři prdele času se neustále vtírat (jako jisté nejmenované ústecké pokusy) do něčí přízně; holky mají rodiny a my kluci dokonce i lukrativní práci :o). Ale všeho do času: Jsme jak ten fógl, co leze z popela. Kam spěchat, kurva???

 

·  30. 6. 2007 - Zahrajeme společně s Mewou, Grockem, Sněhem na schodišti a Real Incidentem v restauraci "U Kastnerů" (Trmice). Začínáme v 19:30 a pevně věříme, že festiválek bude brán jako další útok proti nejmenované ústecké smečce, která - pronásledována nepřízní osudu - vidí sabotáž v každém prdu. Pro méně orientované návštěvníky mapka.

 

·  1. 6. 2007 - Na poslední chvíli dojednaný koncert v pražském Yacht Clubu Cere za účasti Kristýny v kompletní sestavě.

 

·  Do konce května proběhnou dvě zajímavé akce: V sobotu 19. 5. pořádáme koncert v Teplicích (Panča): Uvidíte Kristýnu, Pussy Pumpers, Svartskogen a případně další kapelu. O týden později to roztočíme na ústecké Hnátě - zahrají Kristýna, Wyrm a Destructive Explosion of Anal Garland. Do podzimu budeme zřejmě postrádat Lenču - trochu jsme podcenili včasnou komunikaci a o termínech se z hodiny na hodinu  domlouvat opravdu nelze...

 

·  Protože nemám jinou možnost, jak světu oznámit následující novinu, činím tak alespoň na svých stránkách: Známý ústecký komik Miloš "temnota" Dvořák a jeho věrný uchsled (Kocábková M.) definitivně zešíleli. Milodary a soustrastné dopisy směrujte na psychiatrické oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem (Dr. Staňková). Návštěvy se až do odvolání nepovolují - pacienti koušou.

 

·  Společný koncert v Lovosicích (Kristýna, Sistrum, Black Sabaaka, Nad Hladinou) se koná 23. 3. 2006. Gambrinus klub najdete u Penny marketu (před kruhákem ze směru Ústí rovně a hned vpravo)

 

·  16. 2. 2007 proběhne v restauraci Hnáta třetí společný koncert v rámci projektu "ZISKOVKY ZISKOVKÁM", tentokrát za účasti kapel Mrázek (RB), Black Sabaaka a Kristýna. Akce začíná v 19:30. Přijďte se pobavit !

 

·  Od Jiříka: Hudba je nepochybně krásná věc – jen kdyby se v ní neangažovali i lidé, kteří závistí a neustálou snahou vyhnojit všechny a všechno dělají zlou krev… Poté, co jsem byl upozorněn na nové stránky Requiem Aeternam, jsem tyto zběžně prohlédl, ohodnotil jako pokus o vtip a přestal se o věc starat. Bohužel se i nadále stará někdo jiný a zřejmě proto jsem 22.12. dostal od Requiem neskutečný pojeb, včetně nálepky autora. Tolik špíny a hoven bych si neužil snad ani na vojně, a to už je co říci. Proč zrovna Já?! Zajisté jsem odpovědný za mnohé zlo tohoto světa – trhám broukům nožičky, dělám uzly na žížalách, kácím chromým berle, kradu dětem svačiny a nevracím jim pytlíky; k autorsrví zmíněných stránek se ale přihlásit odmítám. Na vytváření takového webu nemám zájem, náladu, čas, ani potřebné znalosti. Tím bych také mohl záležitost uzavřít a smést ze stolu; jedna otázka mne nicméně znepokojuje: Kdo a proč se tak systematicky snaží rozmrdávat mezilidské vztahy? Vidím zde několik možností…

a) Ambiciózní, dlouhodobě neúspěšný jedinec nedokáže ustát fakt, že jiným to jde lépe. Podle hesla „když ne já, pak nikdo“ šíří svinstvo a má v daném kontextu vděčné publikum.

b) Jde o cílený, osobně motivovaný útok na Miloše, respektive Martinu. Poradit nedokážu; myslím si však, že stačí otevřít oči a nekopat kolem sebe naslepo – taková rána se může kdykoli vrátit z naprosto nečekaného směru.

c) Paranoidní automutilace uvnitř Requiem samotných; pravděpodobná souvislost s bodem a. Z daných variant asi ta nejsmutnější…

d) Útok na moji osobu jako vítaný vedlejší efekt bodu prvního. Jistě zajímavý, leč beznadějný pokus – moje závislost na ostatních je prakticky nulová a pokud snad přijdu o několik známých, pak jen dobře. Těch, co odmítají uvěřit pravdě, nebude žádná škoda.

Leč všeho do času: Pastičky jsou políčeny, okruh možných hříšníků se rychle zužuje. Stačí nepartrná chyba a máme jasno. Proto snad jen vzkaz pro Requiem: Prosím, stůjte oběma nohama na zemi a nehledejte ve svém, byť oprávněném vzteku další nepřátele – začínáte si je totiž (bohužel velmi úspěšně) nacházet v nejbližším okolí. Až zůstanete jednoho dne u stolu sami, pochopíte. Ale to bude pozdě i na omluvu lidem, kterým ji tímto dlužíte.

 

·  Do AKCÍ jsme zařadili report ze dvou závěrečných koncertů sezóny. Postupně budou přibývat i fotky - je jich opravdu hodně a chvíli to holt potrvá...

 

·  Žádní falešní sobi, žádné triky - akce na Hnátě (15.12.) se opravdu uskuteční, byť z organizačních důvodů v mírně změněné sestavě: Zahrají Svartskogen (DC), Opilá Rút (PHA; odnož Dne Matek) a Kristýna. Mrázek dorazí v celkovém počtu 1 Kocour a 1 Macoun, ovšem toliko za účelem ožrání - Vlášek má, bohužel, povinnosti v háku... Začátek odhadujeme na 19:00, vstup symbolických 20 CZK. Srdečně zveme !!!

 

·  Ježíšek nás obvinil z hnití, leč hluboce se plete: Dne 15.12. se v ústecké nálevně "Na hnátě" uskuteční "Christmas Carp Massacre vol. 1". Zahrají Kristýna, Den Matek (PHA) a Mrázek (RB). Oficiální zahájení v 19:00. Na dárečky sereme; my sami jsme pěkný dárečci. Snad se tím podaří spustit pravidelné koncertování... Uvidíme.

 

·  Od kapelníka - O zábavné situace nebyla, není a zřejmě nikdy nebude nouze: Dne 11.9. cestuji z Litoměřic, nabit zážitky a dokonce i novými hudebními nápady. V zastávce Litoměřice - město brzdí poloprázdná souprava. Nastupuji a chystám se vykročit do vozu, když vtom se kolem řítí nazrzavo odbarvená, indoeveropsky vyhlížející a opravdu velmi smrdutá věc. V poslední chvíli před tím otevírám dveře; snad v záchvatu jakési vrozené galantnosti, možná jde ale jen o pud sebezáchovy. Věc proletí a dveře zůstávají dokořán. I zlehka tyto přikopnu, neboť dveře se obvykle zavírají. Ihned se ovšem dozvídám, že jsem "čúrák" a "bu-zörant". Tuto informaci mám velmi rád - je to voda na můj mlýn. Objektu sděluji několik vlastních, zde opravdu nepublikovatelných postřehů; věc pak okamžitě šátrá v zavazadle, plném bezpochyby řádně zakoupených cetek, tahá mobilní (zajisté nekradený) telefon a vytáčí svého p(r)asáka. Vyžaduje, ať dotyčné střevo "yhned přy-jödö, že je tady ně-jakej bu-zörant". Hmmmm... Moc, moc se bojím... I kdyby se posrala celá "Yn-dýje", můj vláček už dotyčný pastevec nedohoní...

Mám jen malou otázku - kde se v tom hnusu bere ona neuvěřitelná agresivita, s níž takto reaguje na sebemenší podnět? I pes - zde zajisté tvor inteligentní a učenlivý - musí mít mezi lidmi náhubek a bez vodítka majitel těžce riskuje. Kdo umožnil plísni a zmaru tak lukrativní existenci na úkor slušných občanů? Proboha, kdo???

 

·  Velmi se našim příznivcům omlouváme za reklamu, která doslova kurví záhlaví NOVINEK; je to ale nová prasečina serveru "webzdarma" - údajně za účelem zlepšení služeb. Nuže tedy, jak pro koho, soudruzi; jak pro koho... Jakmile ve všech prohlížečích zvládneme oddělení vlastní navigace stránek od oné nablblé reklamy našimi bannery, okamžitě tak učiníme. V jejich záplavě snad nebude povinný paskvil působit tak rušivě. Vaše Kikina.

 

·  Kapela se pomalu probouzí z letního hnití: Velitel vyčistil nástroj, navíc vyplodil text a motivy nového songu; v AKCÍCH potom konečně najdete i slíbené fotky z Vysoké Pece. Brzy také začneme dávat dohromady podzimní koncerty.

 

·  Pokud zrovna nehrajeme, není od věci mrknout za humna. Ve složení Jiřík, Bambus, Halbi a Michal (Borkovany u Brna) jsme se ve čtvrtek 25. 5. 2006 vypravili do Luckau (DE) shlédnout 9. ročník festivalu FTC (Fuck The Commerce). První dojem opravdu nic moc: Louka plná zvířecích hoven, totální absence rozpisu kapel, počasí doslova na spadnutí... S odporem čistíme kus travnaté plochy od výše řečených sraček, rozbíjíme ležení a vyrážíme na prohlídku stánků s deskami a triky. Z cirkusového šapitó se mezitím linou pazvuky nám dost málo známých (převážně německých) kapel. Nevím jak ostatní; já ale ve větru a dešti lezu do hajan s pocitem, že alespoň Fubar nestáli za vyliž prdel... Nastává páteční odpoledne - kapely se střídají jako ponožky, zvuk jedna koule a i když nejsem nacionalista, z pomyslného klání u mě vycházejí jako nejlepší Isacaarum... Aspoň že přestalo na chvíli pršet. Šlapu do hovna a je mi to úplně jedno... Sobota pak slibuje přece jen víc - nejprve utrácím veškerý ojró (ty prachy jsou fakt hnusný a není jich žádná škoda) a pak nabíhám k pódiu. Halbi fotí, Bambus píše, my ostatní posloucháme. Zatímco kultovní Němci Totenmond nás doslova na morek serou (nezajímavá trapná prostituce, plná oposlouchaných vazeb na všechno - snad i na bicí), jejich kolegové Lay Down Rotten předvádějí, jak má vypadat technický death, plný neotřelých nápadů. Shodujeme se na tom, že za celé tři dny prochcané akce byli opravdu jedničkou... Na zpáteční cestě nás u Drážďan chytá už jen průtrž mračen - ani jinak spolehlivá šáde nechce v tom marastu spolupracovat... No, zaplaťsatan - hlavně, že jsme doma...

 

 

 

·  Dne 30. dubna 2006 se delegace v sestavě Jiřík, Halbi & Bambus (druhý a třetí pán z Bloody Diarrhoea) zúčastnila oslavy Macounových třicátých narozenin, která proběhla v rumburském RC SKLEP (mateřský to přístav Mrázka). Dokumentace této slavné události byla pořízena, zpracována a nyní se s Vámi o tento zážitek podělíme.

 

 

·  Pro zájemce o hudební produkci upoutávka na dvě nejbližší akce - 15.4.2006 v BLACK SHADOWS (DC) a o den později v ústecké ULTIMĚ. Obé bude stát zato...

 

·  Podařilo se vyhrabat záznam skladby "Anok ta soone en kjale", hrané v bývalém klubu AXEL (2003). Naživo, beze zpěvu, u bicích Ája, za basou Mormo (poprvé veřejně)... Zajímavá blbůstka...

 

·  Od kapelníka dvě zprávy - dobrá a špatná: Ta dobrá je, že máme obálky a můžeme začít posílat cédéčka lidem, kteří už to možná v duchu vzdali. Ta špatná vychází z faktu, že klub TĚŽKÁ POHODA přestal ze dne na den existovat a zmocnili se jej pankáči. Co to pro znamená pro metal a rock je asi jasnou věcí... Prostor okolo (ATOMIC) je v držení kohosi zcela neznámého; v každém případě to vypadá, že jede tvrdě na kšeft. Ústí je tak snad jedinou statutární obcí, která nemá důstojnou undergroundovou scénu. Kdyby se ta banda odesáckých sráčů na radnici nestarala jen o svoje kryté sjezdovky, holandská obchodní centra, na hadry rozmrdané městské centrum a zejména pak vlastní kapsy, bylo by nám opravdu líp...

 

·  Krátký rozhovor pro portál VOLUMEMAX najdete pod tímto odkazem; je to další reakce na velmi úspěšný počin v klubu ATOMIC.

 

·  V sobotu 28. ledna se v prostorách klubů ATOMIC a TĚŽKÁ POHODA konal metalový SHOCK FOR PEOPLE. Kapely Moriorr (PHA), Krvavá Práce (Ž), Svartskogen (DC), Kristýna (UL), Necrosorth (UL) a Umbrella (UL) pokryly širokou žánrovou oblast od doomu přes black a death až po grind. Na ústecké poměry se dostavilo nebývalé množství příznivců – již kolem 21:00 se v objektu pohybovalo přes 200 lidí a další stále přicházeli. Přes některé nepříjemnosti (zima, špatné osvětlení, akusticky nevyhovující prostor) předvedli protagonisté velmi solidní výkony a každý posluchač si určitě přišel na své. Dávné přesvědčení, že ústecká hudební scéna není jen o punku (či málo srozumitelné alternativě) tak nabývá reálných rozměrů. Bližší pohled na úspěšný počin hledejte ve složce AKCE.

 

·  Kristýna absolvovala první letošní koncert. Podrobnosti najdete pod odkazem AKCE ; prosíme tímto všechny, kteří během večera fotografovali a mohou se o své snímky podělit, aby nám je poslali na kristynko@centrum.cz - ona se reportáž s několika obrázky přece jenom lépe čte...

 

·  Silvestrovská noc proběhla (bohužel již podruhé za sebou) mimo okruh kapely. Nějak se ne a ne sejít. Jiřík tedy alespoň "reprezentoval", o čemž se můžete názorně přesvědčit. Doufejme, že v nastávajícím roce půjdou věci žádaným směrem nejen u nás, ale i mezi našimi příznivci, kamarády a spřátelenými kapelami !

 

·  Do rubriky AKCE konečně přibyly nějaké fotky a krátké video (v tomto případě úplně první) z koncertu v klubu GURU  (Pha, 5.11.2005).

 

· Zní to takřka neuvěřitelně, ale je tomu již 25 let, co kapelník opustil dráhu kanálního folkaře a začal se věnovat seriózní hudbě. Jedním z důvodů bude nepochybně milá zkušenost z bývalého SSSR, kam Jiřík zavítal v rámci malého školního výletu. Tam se totiž teprve ukázalo, že skutečnost může předčit i tu nejhorší fantazii a pokud si něco nedokážu představit, nemám o tom právo zpívat. Dobře mi tak... Malá ukázka zde.

 

· Chceme tímto poděkovat organizátorům HARDARTU za pozvání a věříme, že podobná akce neproběhla naposledy. Naším úkolem je nyní postarat se o nějakou reciproční vylomeninu - v Ústí jsme sice 100 + 1 let za opicema, ale nějak to už vymyslíme. Kiki

 

· Festival HARDART je přeložen do GURU MUSIC CLUBU ; datum zůstává (viz přiložený plakát). Kristýna nastoupí již  v 19:15.

 

· Zdá se, že Kikina má konečně budíček - alespoň to tak na základě úterní schůze vypadá. Koncerty jsou otázkou další domluvy, něco ovšem zcela určitě spácháme.

 

· 6. 9. 2005 v 18:30 se ve zkušebně (pak případně i jinde) koná válečná porada kapely. Je třeba vyřešit co dál a hlavně jakým způsobem. Festival HARDART (Praha, Modrá Vopice) se z 10. 9. 2005 přesouvá na 5. 11.: Budeme tiše předpokládat, že plány konkurenčních a z našeho hlediska naprosto zbytečných akcí tak daleko ještě nedospěly a pokud snad neodvratně ano, pak už se doopravdy smrtelně naseru a vyvodím z toho velmi razantní závěry.

 

· Od kapelníka: V posledních měsících se stává smutným pravidlem, že Kristýně odpadají nejen zkoušky, ale i dlouho dopředu známé koncerty. Rozumná domluva už není zjevně možná a vzhledem k postavení Kikiny na „trhu“ si jednoduše nemohu dovolit použít silnějších slov a dotyčné členy (i nečleny) natvrdo vyfakovat. Na straně druhé ale nejsem a nebudu ochoten polykat odpovědi typu „to zrovna něco mám“ -  „to se mi nehodí“ -  „s tím nepočítej “-  „ty po mě pořád něco chceš“ - „mě nikdo nebude říkat, co mám dělat“ a tak podobně. Když mi lidé vyčítají, že už roky hrajeme to samé, mohu jim jen těžko vysvětlovat, že pro neustálou improvizaci na zkouškách i koncertech jsou nové skladby ve stádiu polotovarů nebo jenom na papíře - prostě je v dané situaci nemůžeme dotáhnout do rozumné podoby. A pokud snad přijdu se skladbou hotovou, dozvím se, že "tohle hrát nebudu", či "tomuhle nerozumím". No kde to doprdele jsme?! Uvědomte si prosím, že kapela a její okolí jsou komunitou lidí, kteří by měli mít společný zájem a tomu přizpůsobit své aktivity a výroky; jinak to – jistě uznáte – můžeme rovnou rozpustit. Mám plné zuby neustálých proseb, přemlouvání a pochval, ať už se to týká kohokoli. Kde jsou ty časy, kdy první otázka zněla „A kdy bude další koncert?“… Po zralé úvaze proto oznamuji, že až do vyřešení vztahů v Kristýně jsem se rozhodl pozastavit jakoukoli koncertní, nahrávací i zkušební činnost (separátní zkouška je po seriózní domluvě nicméně možná). Berte to prostě tak, že už nemíním poslouchat nadšené referáty ostatních kapel o tom, kde všude byly, kam příště pojedou a jak se to lidem líbí. To po mě nemůžete nikdo chtít...

 

· Nic se neděje ...  to je překvapení, co?  Holt okurková sezóna ...  Prázdniny stály vždycky za hovno... Nějak to vydejcháme.

 

· V sobotu 21.5. 2005 zavítá Kikina do DC, aby svojí přítomností zpestřila program festivalu "Voices of Black Shadows". Vystoupí tu po boku kapel jako Moonfog (SK), Xeranthenum, Bloody Diarrhoea, Vicia Virtutis, Svartskoggen a Crowland. Událost začíná v 17:00.

 

· Náš kolega pan Kopecký je v procesu skutečně "vytížen" ! Ve snaze najít cokoli k čichání se minulý týden pokusil (v pracovní době, přátelé !!!) inhalovat alespoň chlor a namísto v restauraci pak skončil v lazaretu... Má nyní značnou alergii na žlutozelenou barvu.

 

· V pátek 15.4. 2005 se v Těžké Pohodě objeví trojkombinace Mrázek, Projevy Radosti a Kristýna.  Bude to akce nepochybně radostná, takže si udělejte chvilku času a přijďte na jedno...

 

· A je tu i díl druhý - tentokrát o kapelách, které jsme viděli a slyšeli. Byl to náročný maratón, dlouhý přes devět hodin; bohužel se nedá nic dělat. Pořadatelská agentura chce vždy vytřískat co nejvíce a tak se s těmi lepšími sveze i póvl...

 

· První část reportáže z kapelníkova výletu do Zlína čtěte zde - další díly jsou v přípravě, neboť najednou je  sepsat jednoduše nelze. Alespoň se můžete těšit, co vše jsme cestou vyváděli...

 

· Dne 11.3.2005 se v ústeckém Apollu uskuteční benefiční koncert známých kapel (Stará Škola, Black Sabaaka, aj.). Další podrobnosti naleznete na plakátech.

 

· Pro ty, kteří si z nejrůznějších důvodů zablokovali pop-up, je určena následující informace: Na "domácím hřišti" se Kristýna objeví již 26.2. společně s Requiem Aeternam a Sepsis. Koncert je plánován mezi 19:00 a 22:00 v klubu Rebeka - Krásné Březno, zastávka trolejbusů 55 a 56 (Výstupní). Pro notorické opozdilce: Kapely musejí striktně končit už v 10... PS: Věříme, že Maty v rádiu navrzá ty svoje symfonický skřipky včas a nebude zdržovat opravdové umění !!!

 

· Kikina absolvovala svůj první koncert v nové sezóně - podrobnosti v rubrice AKCE. Další vystoupení by mělo následovat již 22.1. v Rumburku (Sklep). Bližší údaje nejsou známy; bude třeba zavolat Mrázkům.

 

· To vám takhle v neděli 9.1.2005 v poledne běží slavná politická tókšou a v ní se dva volení zástupci lidu dohadují o úpravách autorského zákona (což se nás všech – bohužel – celkem dotýká). Zatím jde v principu jen o to, zda mají hoteliéři platit OSE za televize a rádia na pokojích; obecným názorem zůstává, že nikoli. Hotelový pokoj není místem k veřejnému šíření autorského díla a proto by bylo vhodné majitele alespoň v tomto případě od poplatků osvobodit. Důvodem je především obava, ža za jedno reprodukované dílo by OSA inkasovala hned několikrát. K tématu se vyjádřila i živá fosílie českého popu, známá plešatá želva P.J. „Vydělávat ještě takhle zpětně na chudejch autorech je docela dost nehorázný“, prohlásila se zjevnou averzí k hoteliérům ona posttotalitní držka (o nehoráznosti svojí OSY přitom cudně pomlčela). Ach, ubohá chudá želva… Okradená drzým restauratérem... Všechny prachy skončily v „Propasti“… A teď nemá co žrát… Asi brzo pojde… Nuže, zdá se, že všichni bydlíme na Venuši a Marťani se nám smějou do ksichtu.

 

· Kapelník vykonal další dvě služební cesty (do DC, resp. Heřmanic) a slíbil játrům odpočinek. Ode dneška začínáme pravidelně zkoušet - nejbližší akce se pak koná 15.1. v Děčíně a 22.1. v Rumburku. O sestavě kapel toho zatím příliš nevíme. Také se proslýchá, že Necrosorth bude 15.1. opět v Těžké pohodě.

 

· Po pěti dnech pracovní mise do jihočeských luhů a hájů hlásí kapelník návrat. Zkouška kapely 7.12. v 18:30. Snažte se dorazit všichni; koncert se blíží (Těžká pohoda, 17.12.). O týden dříve se představí Necrosorth s novým zpěvákem tamtéž - podrobnosti na jejich stránkách.

 

· K velké hrůze Jiříkově se právě dnes (26.11.) opět otevírá ústecké "Činoherní studio", přede dvěma roky úspěšně zpracované povodní. O smyslu tohoto tzv. divadla netřeba diskutovat - nafoukanci lokálního formátu, dupající po jevišti a křičící své afektované sračky do publika byli, jsou a bohužel už asi zůstanou zárukou naprosté zbytečnosti, placené z rozpočtu města. A proč tolik hnoje? Byla nebyla v Ústí kapela. Ne, že bych ji zrovna musel; funky se mi líbí jen v případě, že písmeno "n" je nahrazeno literou "c". Ale i taková kapela má právo na vystoupení v důstojném prostředí - alespoň tak jsme si to představovali 19.12.2000 při společném koncertu ve vstupní hale divadla (tehdy Barbar bar). Publikum tvořili z velké části právě herci a herky této prapodivné instituce: Kristýnu ještě (byť s odstupem) spolkli; kapelu Glory Days ale zcela ignorovali, hlasitě se vybavovali a ke konci po ní z přinesené přepravky házeli plody jabloní. Fakt sranda. Vrcholem nicméně bylo vystoupení jednoho z "domorodců", vysušeného, plešatého blbečka (naštěstí si nepamatuju název oné entity) - nacpal se k mikrofonu a s gustem předváděl, jak ON strčí všechny kapely do kapsy, protože ON je prostě the best. Pro mě osobně to byl jeden z nejtrapnějších zážitků za celou dobu existence Kikiny... A proto si říkám... Mít tak prachy... Zaplatil bych několik cisteren s vodou a těm dementům to opět nahnal tam, kam si díky svojí nadutosti zaslouží. Nebo nemám pravdu? Je snad shazování výkonu někoho jiného košer a já si tady plácám ze závisti játra? Běžte do prdele, soudruzi...

 

· Po čtyřech měsících si Kristýna vystřihla akci s berounskými Mej-Dej (23.10.04 - Těžká pohoda). Detaily v rubrice AKCE.

 

· Minulý týden se kapela konečně rozhoupala a výsledkem jsou natočené bicí na nové CD. Pokud půjde vše dobře, můžete se na výsledek těšit během příštího jara - nechceme to šít horkou jehlou, ale tři roky to snad trvat nebude... A teď už jen příjemný kousek statistiky.

 

· Pokud náhodou zahlédnete v Ústí leták, že 31.7.04 hraje Kristýna v Těžké pohodě s Lost the time, pak to klidně pusťte z hlavy: S Kristýnou to nikdo nekonzultoval a hrát ani nemůžeme - nejsou lidi. Původní dohoda zní Arashit + Lost the time, a to se říká kdoví jestli... Těšíme se nicméně na reakce známých aktivistů a ochránců zvířat; zas bude o čem slinit...

 

· Vzhledem k tomu, že nejbližší opravdu potvrzený koncert kapela odehraje až počátkem července, věnuje se Jiřík cyklistickému sportu – s Álou koná výlety do okolí Ústí n. L. a zažívá přitom nevšední úkazy. Většina z nich se týká lidské zhovadilosti a neděle 29.5.2004 není výjimkou. Srážka s blbcem přitom nastala hned třikrát: Cestou do Litoměřic si Alena málem dala na cyklostezce do ústavu díky vypatlané rodince, která neměla nic jiného na práci, nežli se roztáhnout pěkně do šířky a krafat hned za zatáčkou; přímo v Liťáku se pak na chodníku dostala do zajímavé debaty s dědkem. Absolutním vrcholem však byla cesta zpátky… Pokud to náhodou neznáte v Ústí, pak vězte, že po pravém břehu Labe vede cyklostezka se dvěma pruhy; červený je určen právě cyklistům. Střekovská vymatla si jej nicméně pletou s promenádou a podle toho se následující vtipná událost seběhla: Jiřík s Álou se z posledních sil řítí k domovu, majíce v nohou (a zejména v prdeli) 60 kilometrů. Před nimi skupinka. Trojice kvočen se vyslintává v červeném pruhu, zatímco v pravém (chodník) se potácí parchant na kolečkových bruslích. Nikdo z nich nehodlá vyklidit pole, parchant se navíc vrhá Jiříkovi pod přední kolo. Je to doslova o chlup. Jiřík: „Ty vole, málem jí chyt, parchant zasranej“. Slepice: „Jakej parchant? Jak to mluvíte vo mym dítěti?!“ Jiřík: „Tak si ho hlídej, hovado!!!“ Slepice: „Snad máte jezdit v červenym pruhu, nééé?! Alena: Tak v něm nestůj, krávo…“. Kdo nevěří, ať začne jezdit na kole…

 

· Káča Pavelková (Requiem Aeternam) nabídla Kristýně výpomoc pro případ, že by naše zpěvačka Hanka nemohla z nějakého důvodu na koncert. Určitě to vyzkoušíme; je dobře, že se opět začíná něco dít. O chystaných akcích se více dozvíte v příslušné rubrice; vše také postupně upřesníme. PS 1: Ty Kačeno, co to bylo s tím mejdanem??? To´s nemohla dát vědět, že na to sereš? Musel jsem se ožrat sám !!! PS 2: Co je se stránkama Mrázků? Byly popravený, jako jejich duchovní fotr? Škoda, ne?

 

· Soudružka Plecitá je nejen odhalena, nýbrž i usvědčena. Důkaz o jejím přehanebném činu můžete vidět na vlastní oči zde.

 

· Díky totální nespolehlivosti počítadla ZEAL jsme změnili providera. Takže zatím to vypadá, jak to vypadá - časem se uvidí.

 

· Od Jiříka: Nerad se vyjadřuji k žabomyším tématům; tentokrát ale učiním výjimku, protože následující problém se může týkat nás všech. Stručně řečeno, jistý pán přišil v NÚP 4/04 jisté ústecké kapele adjektivum „nazi“ a mne označil za jejího zvukaře. Jiný pán v tomtéž plátku zneužil své možnosti zasáhnout po korektuře do textu a v programu na měsíc duben uvedl u zmíněné kapely stejnou nehoráznost – tedy „nazi“. Nehodlám řešit postavení NÚP v rámci městského rozpočtu; je nicméně podivné, že město ještě toleruje tuto zrůdnou, neobjektivní trafiku. Pokud se na stránkách údajně kulturního měsíčníku může beztrestně vyslintávat každý ubohý amatér s jednoznačným úmyslem znemožnit a poškodit, pak by stálo zato zvážit, zda NÚP v současné podobě mají ještě smysl. A neberme řečenou sviňačinku na lehkou váhu: Velmi snadno by se totiž mohlo stát, že nátlaková skupina kolem NÚP začne rozhodovat o tom, kdo je a kdo není rasista, kdo si smí zahrát a komu to zatrhneme. Tímto apeluji na šéfredaktora – udělej si ve věcech pořádek; bez milosti vyházej z okruhu redakce idioty, kteří doslova organizují zlou krev mezi ústeckými muzikanty a tobě dělají jen a jen ostudu. Tady už nepomůže obvyklá věta, že každý má právo na svůj názor: Ubohost přece není názorem! NÚP mají sloužit bez výjimky všem; proč se tedy stávají tribunou několika zakomplexovaných grafomanů ???

 

· Takže hovno - 16.4.2004 žádnej koncert v Rumburku nebude. Teda bude, ale bez nás - Halbi akci zrušil kvůli vybraný zkušebně a termín tím pádem využili místní. Takže někdy přííííšťééééé... Další termín, tj. 24.4.2004 (u Kladna) snad platí, jen není jasný v jaký sestavě tam dorazíme: Záleží to na Matym...

 

· Ve středu měli budhisti Vánoce. Určitě by stálo zato se nad touto událostí důkladně zamyslet; může se totiž týkat i nás...

 

· Jana Šimková (ex-basa, řev) nám úspěšně porodila. Kapela blahopřeje a doufá, že těhotenství a následný pobyt v domácím prostředí nemá vliv na hlasový potenciál.

 

· Dlouho avizovaný občasník ACTA DÆNDROLOGICA RAUDENSIS již existuje. K nahlédnutí je na adrese www.acta.wz.cz. Dále jedna příznivá zpráva: CD "Jednou nohou v ráji" ještě existuje v počtu několika kusů - máte-li zájem, kontaktujte nás.

 

· Kafileria party IV (14.02.2004) je definitivní minulostí. Reportáž z akce - poněkud obšírnější a mírně adresnější, nežli je chystaná zpráva v NÚP 03 / 2004 - pro vás připravil Jiřík.

 

· Martin Tomas má zjevně hovno co na práci a číhá, jak pavouk v síti. To se to pak lověj číslíška, co? Ale jinak dost dobrý. Aspoň se něco děje, zvlášť v týhle vokurkový sezóně...

 

· Jak už možná víte ze vzkazníku, kámošům z Berouna v noci vybrali zkušebnu... Podle policajtů klasická negerská "práce". Jednoduše tam vlezli oknem, zevnitř vypáčili dveře a pak už jen fedrovali a fedrovali. Vzali to do mrtě, včetně kabelů... Z Ústí je do Berouna daleko, ale náhoda umí bejt pěknej blbec - takže pokud byste se dozvěděli o zbytečně levným basovým aparátu zn. Laney, kytarovým zesilovači téže značky, kytaře Kramer (černá, žlutě žíhaná), multiefektu Digitech, bílý Epiphoně (Les Paul), vysílačce Shure, či mixu Omnitec, dejte vědět na číslo 608 953 592 (Tazzy). A co se týče těch hnusnejch černejch mutantů, ví Bůh, že jednoho krásnýho dne si to vylížou až ke tlustýmu střevu...

 

· Vzhledem k tomu, že tu byl Valentýn, musíme reagovat - jde totiž o jednu z mála (HIV) pozitivních věcí, které k nám dorazily zpoza oceánu... Takže milé paničky, koupily jste pejskovi alespoň žvejkací kostičku? Pedofilní milenci, sehnali jste nějaké chrastítko? A co vy, milí nekrofilové, napatlali jste tu svoji pořádnou voňavkou? Pokud ano, je vše v pořádku. A protože naše líná vláda neustále odkládá debatu o termálním zákonu - což se nemile dotýká celé řady valentýnských klientů - přicházíme s následujícím memorandem:

 

· Poněkud jsme prohrábli návštěvní knihu, protože vzkazů bylo víc, než tři prdele a BlueBoard je začal odzadu mazat. Takže jsme je pro vás zálohovali - na příslušné stránce je odkaz a vy můžete vesele slinit do knihy nové. Dále hodláme založit galerii fotek, kterých je tajky něurekom - proto jsme odstranili ikonu texty (ty nyní najdete v odkazu HUDBA). Vaše KRISTÝNA.

 

· Už jste někdy měli pocit, že vás brzo vomejou? Velitel této formace ano a bylo to vskutku milé a výživné. Detaily čtěte zde.

 

· Takže s inovací jsme neuspěli... Po protestech z několika stran se tedy vracíme k původnímu vzhledu. Jindřichu, sorry... Příště nebudeme tolik experimentovat.

 

· Nebudete tomu věřit, ale Pan Kopecký (dále jen PaKo) má zlomené žebro... A jak se k tomu dostalo? V průběhu pracovního procesu zahučelo dírou v podlaze do sklepa, plného trubek... Nu což, alespoň padlo mezi sobě rovné !!!

 

· Podařilo se nám zajistit fotodokumentaci Jiříkova víkendového umění, které tentokrát předváděl na prkénkách, která mu nejsou až tak blízká....

 

· Na základě nynější napjaté situace začínají někteří zlí kamarádi (Petr Tomas, aj.) šířit fámu, že Jiřík odchází z kapely a vydává se na sólovou dráhu. Ve snaze manipulovat davem dokonce zveřejňují údajný obal od Mistrova nového CD ! Chcete-li i vy zakroutit krkem (samozřejmě  údivem a pohoršením), klikněte si... Jen si klikněte...

 

· 5.1.2004 nám Lucka  prostřednictvím dvojice SMS oznámila, že v Kristýně končí (jako důvod uvedla pracovní vytížení). Nuže, ono těch neustálých náznaků a napínáčků bylo v poslední době až příliš, takže s něčím podobným se dalo dříve, či později počítat. Pokud si to děvče nerozmyslí (má čas do prvního koncertu), zařídíme se podle možností. Nepochybně velká škoda, ale na průjem a bolení hlavy to asi není...

 

· V nejbližší době se na webu objeví nový sborník ACTA DÆNDROLOGICA RAUDENSIS, historicko-naučný občasník, věnovaný zejména našemu regionu a jeho zvláštnostem. Všichni zájemci o historii, vědu, techniku, či umění se mají nepochybně na co těšit. Jakmile budou stránky přístupné, dáme vám vědět.

 

· Jindřich k naší nemalé radosti přispěl k rozpadu jedné z nejdebilnějších kapel v Ústí a okolí (z alespoň částečného ohledu k pozůstalým nebudeme jmenovat). Než si najde další kšefty okolo, můžeme se těšit na více zkoušek a společných setkání.

 

· A je to tady! Alenka po dlouhém váhání zprovoznila stránky své kapely ARASHIT; zároveň změnila celkový vzhled NECROSORTHU. A že je to holka šikovná se můžete ihned přesvědčit na www.arashit.wz.cz, resp. na www.necrosorth.wz.cz.

 

· Na výslovnou žádost našeho přítele Martina zveřejňujeme fotografie pana KopeckéhoAle pozor - jen pro silné žaludky !

 

· Do kapitoly "texty" jsme zařadili jednu z nejstarších skladeb (Camera Obscura). U Morma zakopnete o malé překvapení  (v budoucnu chystáme i sepsání jeho speciálních Mormodějin) a jelikož se blíží konec roku - 6.12. proběhla v Praze "Na Slamníku" naše poslední (?) akce v sezóně - dovolujeme si již nyní malou rekapitulaci letošních bojů (HISTORIE / 2003).

 

· V rámci propagace nového alba WAT dorazili do Prahy slovinští LAIBACH; byli jsme u toho a pokud vás zajímají podrobnosti, přečtěte si naši  zprávu z cesty. Mimo jiné se dozvíte spoustu drbů a postřehů, na které si například v NÚP  (pokud vůbec) počkáte minimálně měsíc...

 

· Množí se hlasy, a to i ve vlastních řadách (fuj), že se zbytečně zahazujeme s blackem a prasopalem. Že si snad můžeme vybrat, s kým důstojně koncertovat... A že nás tohle publikum stejně nebere... Se vší vážností je třeba zatnout těmto hlasům  tipec - nebýt lidí, kteří si nás poslechli a postupně vzali mezi sebe, jsme dnes mohli vymetat leda tak folkáčské potlachy a poslouchat pohrdavé slinty na téma "elektrika". Holt mám-li výhrady, musím pro nápravu udělat něco konkrétního a nezůstat jen u neadresné kritiky. Zdravíme prasopal !!!

 

· V rámci vylepšování stránek začínáme používat animací. Pokud je chcete vidět na vlastní oči, zkuste si nainstalovat Macromedia Flash 6 (odkaz máte přímo na indexu, tj úvodní straně). A jestliže vám logo nenaběhne, nezoufejte: Vstupní pacička se objeví i u nápisu (Doomová kapela...)!

 

· Právě jsme významně upravili kapitolu "o lidech". Moc fotek a málo prostoru. Teď je konečně taková činaná... A příště se pustíme do historie.

 

· Kdo v Ústí zabíjí kulturu? Zkuste pečlivě prostudovat dva následující příspěvky a rychle pochopíte. Kdo je schopen z absolutní nudy šmírovat například lepiče plakátů a poté na ně poštvat zaměstnance ústeckého magistrátu (tzv. městskou policii)? Kdo je schopen volat při každé hudební produkci - a to i v oficiálních klubech - výše zmíněné magistrátní úředníky a pokud ti nejsou k dispozici, pak dokonce i státní policii? Kdo nemá nic jiného na práci než se na schůzích vyplakávat na téma staré "dobré časy" a vyhrožovat mladým lidem nejrůznějšími sankcemi a opatřeními? Nebudeme chodit kolem horké kaše: Jsou to zasraný starý komunisti, co ještě nepochopili, že jejich někdejší heslo "mládí vpřed" se začíná konečně obracet. Stáří vzad, vy hovada !!!

 

· Dejte si pozor na idioty, kteří se neustále snaží zavirovávat všechny adresy, na které se dostanou. Jedna taková skupina hajzlů používá šifry "Myzli!" a například Ája už mazala 36 (!!!) mailů za jediný den. Kéž jim pes uhryže koule, protože pak budou, čuráci, ve velký nevýhodě... Pro vaši informaci: Mají tři prdele netových adres a jedna z nich je například paja.jir@seznam.cz...

 

· Milí přátelé, jistě jste si všimli, že tvář našich stránek se nápadně mění - jednak jsme upravili rozlišení (holt kvalitnější mašina), ikony už nevypadají tak blbě, fotky by mohly nabíhat rychleji a přibyly i nové informace; v tomto případě radostně-budovatelský román JÁMA (kapitola HISTORIE / PŘED KRISTÝNOU / ROK 1987). Věříme, že přešitý kabát  KIKINĚ sluší a slibujeme, že i nadále chceme na jeho praní a záplatování pilně pracovat. Z tohoto místa děkujeme Áje Uhlířové, že se s našimi stránkami tak obětavě sere a především pak Vám, kteří na ně v takovém počtu lezete! Ahoj v pátek 24.10 v Rumburku; avizovaný Děčín (18.10.) se pro akutní nedostatek zvukařů nekonal.

 

· Kapela se po zhruba šestinedělní "záruční lhůtě" opět vrací na pódia - několik zkušebních akcí ukázalo, že problém s výměnou basáka už není problémem.

 

· Právě se nám podařilo zprovoznit vzkazník ! Můžete proto psát a chválit nás až do aleluja. Máme jen malou prosbu - neřešte zde své potíže s rasismem, politikou, či jinými obdobnými píčovinami... Předem díky za pochopení. Vaše KIKINA.

 

· Jindřich odešel do lazaretu na plánovaný zákrok. Přejeme mu brzké uzdravení (je to i v našem sobeckém zájmu, že).

 

· Ve spolupráci s novým basákem chystáme mobilní poloprofesionální nahrávací studio, zaměřené na kvalitní demosnímky, případně i na regulérní projekty. Takže pozor: Éra natáčení za hubičku definitivně skončila (ale o to to bude lepší)!!!

 

· Jindra Matoušek si pořídil nové bicí - dle současné ústecké módy zn. SONOR. Jsou červený  a docela hrajou.

 

· Jiřík dostal po palici kusem dřeva a je tak praštěněj hnedle dvakrát (poprvé při narození). Přišel o další mobilní telefon a ztratil veškeré iluze co se týče domluvy s jinými etniky. Však ono si je to, hajzly zkurvený, najde...

 

· Honza "Kuře" Veselý se  synem Radimem zavírají svůj rokáč AXEL... Je to pěkně na hovno, na druhé straně si za to můžete všichni. Kde jste byli, rockeři, když vás Axel potřeboval? Byli jste líný dorazit do cikánova a zaplatit blbý tři pětky za tři nebo čtyři kapely... Radši jste chlastali v nějaký podělaný nálevně... Teď můžete chodit na disko, případně si honit péro u bedny... Obojí vyjde nastejno...

 

· V srpnu jde Jindřich na operaci hlavových dutin. Soudíme, že pro zvýšení výkonnosti,  IQ  a prestiže kapely by bohatě stačilo vyoperovat mu tu největší!

 

· Dne 24.4.2003 se kapelník zapomněl ztřískat pod pravidelný obraz. Buď se zbláznil a začíná žít „modrým životem“ nebo má snahu tlačit sebe i kapelu o další kus dopředu. Obojí chválíme !

 

· Na podzim se kapela chystá natočit druhé oficiální cédéčko. Půjde o kombinaci studia a svépomocných prací; na studio jako takové asi neseženeme prachy. Sere  pere; bude na to více času.

 

· Jindřicha navštívili „lapkové“ a z garáže mu odnesli část bicích. Zbytek se hodí leda tak do jazzu. Ať to byli cikáni nebo feťáci (nejspíše obě sračky dohromady), přejeme si, aby jim uhnily jejich smradlavé ocasy i s  koulema – alespoň se přestanou množit geometrickou řadou !!!

 

· 17.4.2003 Karlos oznámil zaječí úmysly. Kristýna se holt musí poohlédnout po jiném basákovi… Na druhou stranu se zdá, že čas jaksi nazrál a změna bude jen a jen ku prospěchu věci. Vytipovaný kandidát Milan "Mormo" Adámek (ex HYDRARGYRUM, nyní AGMEN, WYRM a PUSSY PUMPERS) byl se situací seznámen a vyslovil se kladně. Je to koneckonců řemeslník a ví, co se od něho čeká. Alespoň ho nemusíme učit vše od začátku... (původní zločinec – viz foto z "Těžké pohody").

 

· Vítejte na stránkách ústecké doomové kapely KRISTÝNA. Po prknech, která znamenají svět (ale hlavně tvrdou práci a často i nepříjemnosti) se pohybujeme již od roku 1989. A že je na co vzpomínat ! Pokud máte zájem nahlédnout právě do těchto kapitol, otevřete si složku HISTORIE. Chcete-li si přečíst naše texty, případně poslechnout hudební ukázky,  klikněte na ikony TEXTY, resp. HUDBA. Tlačítko O LIDECH vám představí současnou sestavu kapely, v nabídce nechybí ani NOVINKY, AKCE, rubrika PSALO SE a samozřejmě VZKAZY (jen pište!). V NOVINKÁCH se právě nacházíte.

Takže nyní jen stručně: Nehrajeme pop, folk, ani folkrock a už vůbec ne country & western. Vyznavači punku se na našich akcích také moc nepobaví… Kromě doomu rádi posloucháme hardrock, black metal, grind, gore grind, crust a další příjemnou, veselou taneční hudbu.

A jak je to s naším, na (téměř) metalovou kapelu poněkud neobvyklým jménem? Zrodilo se již na jaře roku 1989 a má opravdu daleko ke všem „Kristýnám“, kterými nás dnes zásobují nejrůznější netové vyhledavače. Proto místopřísežně prohlašujeme: Nejsme prodejna, restaurace, módní salón, modelka (y), ani eskort servis. Nejsme  mladé české popové  zpěvačky, či jejich agentura; nejsme čápi, křečci, ani želvy a hlavně nejsme blbí… Naše stránky nejsou osobní, zato na nich najdete fotografie, informace a spoustu jiných zajímavých věcí...